IC Integrated Circuits XC2C256-6VQG100C VQFP-100 Programmable Logic ICs
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Mfr. # : XC2C256-6VQG100C
Mfr. : Xilinx
Description : CPLD - Complex Programmable Logic Devices XC2C256-6VQG100C
Factory Lead-Time : 51 Weeks
Contact Now
Product Attribute Attribute Value
Xilinx
Product Category: CPLD - Complex Programmable Logic Devices
RoHS: Details
XC2C256
SMD/SMT
VQFP-100
1.8 V
256
80 I/O
1.9 V
1.7 V
0 C
+ 70 C
256 MHz